проект рішення обласної ради "Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Миколаївської області на 2011-2014 роки «Миколаївщина – 2014»"

Прочитано 1129


 

Х сесія шостого

скликання

Про внесення змін до Програми економічного

і соціального розвитку Миколаївської області

на 2011-2014 роки «Миколаївщина – 2014»

 

 

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 та пунктів 1, 2, 3 частини першої статті 44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", згідно з  рішенням обласної ради від 14 серпня 1997 року № 1 "Про делегування повноважень обласної ради обласній державній адміністрації", з нагоди відзначення 75-ї річниці з дня  заснування Миколаївської області,  для можливості занять спортом, відновлення паркової зони в центральній частині    м. Миколаєва та задоволення духовних, культурних потреб громадян шляхом поліпшення проведення дозвілля, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести до Програми економічного і соціального розвитку Миколаївської області на 2011-2014 роки "Миколаївщина-2014", затвердженої рішенням обласної ради від 25 березня 2011 року № 3, доповнення, що додаються.

 

2. Доручити обласній державній адміністрації:

2.1. Визначити замовника зі створення спортивного містечка  в м. Миколаєві по проспГероїв Сталінграду, 4 та реконструкції центральної частини м. Миколаєва Миколаївської області.

2.2. Підготувати договір про співробітництво між Миколаївською обласною державною адміністрацією, Миколаївською обласною радоюМиколаївською міською радою та Миколаївським національним університетом імені В.О. Сухомлинського та іншими інвесторами, щодо об’єднання зусиль для організації створення спортивного містечка по проспекту Героїв Сталінграду в м. Миколаєві на принципах соціального партнерства;

2.3. Здійснювати витрати на створення спортивного містечка  в м. Миколаєві по проспГероїв Сталінграду, 4 та реконструкцію центральної частини м. Миколаєва Миколаївської області за рахунок коштів державних капітальних видатків, місцевих бюджетів та інших джерел не заборонених законодавством.

 

3. Запропонувати управлінню Державної казначейської служби України у Миколаївській області (Лук’яненко) забезпечити відкриття відповідного фінансування в органах казначейства та його проходження і відображення у звітності згідно з чинним законодавством. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім'ї та молоді, спорту.

 

 

Голова обласної ради                                                                            І.С. Дятлов